Kam pro SvětemVína? Do italské restaurace Pastař

PASTAŘ

Předplatné Světem Vína si můžete vyzvedávat v autentické italské restauraci Pastař, kterou najdete v historické budově na Malostranském nábřeží, přes most od Národního divadla.

V roce 2014 jí otevřeli kamarádi Honza Blažek, zkušený restauratér a zakladatel firmy na výrobu čerstvých těstovin Čerstvá Pasta a Tomáš Arnold, manažer první Michelinové restaurace Allegro, Hotel Four Season. Hned při vstupu do restaurace vás zaujme krásný pult s lahůdkami a obchůdek, kde si můžete nakoupit mnoho pochoutek od poctivých malých výrobců, které jsou nabízeny i v restauraci.

Té dominuje originálně pojatý bar vyrobený z dřevěných polínek. Prostředí je zde velmi útulné a dýchá na vás příjemnou, téměř rodinnou atmosférou. O skvělé gastronomické zážitky se stará mladý talentovaný tým v kuchyni pod vedením úžasného šéfkuchaře Honzy Macháčka. Na vinném lístku pak najdete citlivě vybraná vína z Francie, Itálie, Španělska a Moravy.

20141203-194709_0095-pastar-interiery_1920

Co vám přinášíme

S předplatným SvětemVína.cz každý měsíc poznáte dvě nová kvalitní vína z celého světa vybraná nejlepším sommelierem ČR, Jakubem Přibylem. Díky jeho videodegustacím a informačním kartám o víně se o každém z nich něco dozvíte. Součástí balení jsou i recepty od předních českých šéfkuchařů. Každé víno si tak můžete vychutnat v dokonalých kombinacích s jídlem. To vše v pohodlí vašich domovů.

Text: František Coufal, foto: archiv Pastař

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.


banner image

SvětemVína.cz
Každý měsíc vám vybereme a zašleme dvě skvělá vína až domů.